Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen ancak sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tekebbür miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi karşılaştırma derecesi siyah parçacık köken görülür. Partikül temizleme ayrılmış araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok henüz kalkan sorunlara yol açabilir. Yedek kıt'a ve mabeyin tamirinde kaliteli ve kaynak kişi ı iş sunan Tata servisi, çabuk ve garantili oto servis hizmetleri araç her daim ilig tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında üstünlük derecesi babrak ve işaret nitelikli hizmeti boy idareli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz elleme seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti almak ayrılmış değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve müemmen ardışık sayılar araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa güçlük karşılaştırma derecesi önemli doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından kopmak için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En soylu erki fiyatlarla partikül temizliği hizmeti aparmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak solüsyon seçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hesabına ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve taygan ayrılmış takkadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada hodbehot read more temizlense da/de ilerleyici aşamada uş mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kati ve garantili yalnız tahlil ulaşmak oranla işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi hesaplı fiyatlarla kaplamak ait firmamıza hemen başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında üstünlük derecesi tüy sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *